Meghívó - „erősítsük gyülekezeteink és egyházunk imaéletét!“

„Csak Istennél csendesül el lelkem, tőle kapok segítséget. Csak Istennél csendesül el lelkem, tőle kapok reménységet. Bízzatok benne mindenkor, ti népek, öntsétek ki előtte szíveteket, Isten a mi oltalmunk!“ Zsolt 62

Kedves testvérek!
Szeretettel hívok mindenkit idei egyházmegyei böjti alkalmainkra. A böjti időszakban a közös bibliaórákra a Hontfüzesgyarmati parókia iroda helyiségében kerül sor keddenként délután 17.00 órai kezdettel. A bibliaórák imaközösséggel zárulnak.
.
Az alkalmak lehetőséget adnak az az Isten előtti elcsendesedésre, egymás és gyülekezeteink megismerésére is. Az imaközösség után szabad a kötetlen beszélgetés, ismerkedés, esetleg örömünk és bánatunk megosztása is, de akár éneket is tanulhatunk.
Mindenkit nagy szeretettel várunk! (február 20, február 27, március 6, március 13, március 20, március 27)
Áldás, békesség!

Kelt: Hontfüzesgyarmat 2018.02.09. Csernyík Magdolna