Egyházmegyei gyermektábor

2017 július 3-7-ig gyerektáborra kerül sor Nagysallón. A táborba 7- től, 12 éves korig lehet jelentkezni. A tábor részvételi díja 30 euro. A tábor címe Hű-ha. Hétfőn 9:00 órakor kezdődik. A zárásra 18: 00 kor kezdődő családi istentisztelettel kerül sor pénteken. Felhívjuk a figyelmet, hogy a gyerekek semmi elektronikai eszközt nem tarthatnak maguknál a táborozás idején. A szervezők minden szülő számára elérhetőek lesznek, lehetőség lesz a gyerekek felől érdeklődni. Megértésüket tisztelettel köszönjük.A táborba érkező gyerekek részéről orvosi igazolás szükséges. Ha valaki gyógyszereket szed, vagy valamilyen allergiában szenved, arról pontos tájékoztatást kérünk. Szeretettel várjuk a gyerekeket lelki feltöltődés, tanulás, sok-sok játék lehetőségével.
Jelentkezni Kassai Tímeánál a kassaimarthatimea@gmail.com emailcímen, vagy a lelkészi hivatalokban lehet június 25-ig.

Isten áldásával: Kassai Tímea