Meghívó – IX. Egyházmegyei Kórustalálkozóra

„Dicsérjétek az Urat! Énekeljetek az Úrnak új éneket, dicséretet a hívek gyülekezetében!“
„ Minden lélek dicsérje az Urat!“ Zsolt 149,1 /150,6
A Hontfüzesgyarmati – Fegyverneki Református Társult Anyaegyházközségek és a hozzájuk tartozó Nagypeszeki és Nemesoroszii Református gyülekezetek – szervezésében kerül megrendezésre az idei Egyházmegyeki Kórustalálkozó.
A kórustalálkozóra 2017. június 18-án (vasárnap) délután 15.00 órai kezdettel kerül sor a Hontfüzesgyarmati református templomban.
Ezennel tisztelettel és nagy szeretettel hívjuk egyházmegyénk kórusait és énekkarait, továbbá az érdeklődő gyülekezeti tagokat erre az alkalomra, hogy együtt dicsőítsük Istenünket - „új énekkel, dicsérettel“ - a reformáció 500-ik emlékévében.
Kérjük a kórusokat és énekkarokat, hogy amennyiben lehetséges három énekszámmal készüljenek, továbbá június 5–ig szíveskedjenek jelezni a kórusok/énekkarok résztvételi szándékát, a tagok létszámát, valamint a gyülekezetekből érkező érdeklődő testvérek számát.
A találkozás reményében maradunk tisztelettel: a lelkész és a gyülekezetek vezetősége.
Áldás, békesség! Csernyík Magdolna